Питання про те, де і як заробити гроші, актуальне в будь-які часи. Грізне слово «криза» лише підливає масла у вогонь і лякає, тисне морально. Одного разу я почула такий вислів: «Гроші валяються у нас під ногами, треба просто зуміти їх узяти!». Для тих, хто хоче заробити, хто не боїться витрачати на роботу час і сили, хто впевнений у собі, хто розуміє, що просто так, грошей ні хто не дасть, я пропоную кілька реальних способів заробити.
Трохи лірики
Найпоширеніший вид заробітку це схема купи - продай. Весь світ тримається на тому, що купує і продає товари матеріальні і віртуальні. Чому то коли мова йде про те, як заробити, більшість починають перераховувати види інтернет заробітків. Так можна і в мережі заробити, але я хочу розповісти про те, як заробляти гроші вміючи спілкуватися, робити що-небудь своїми руками. Хоча будь-які більш - менш пристойні гроші можна заробити, тільки щось вміючи. Може бути, це кому-небудь знадобиться.
Як заробити гроші - Швидкий 1
Продаж продуктів харчування. Їсти хочеться всім і завжди. Інакше численні кіоски з фаст-фудом (швидке харчування) не мали успіху і не відкривалися на кожному кроці. Чи вмієте добре готувати? Тоді не соромтеся, візьмемося за справу. Печіть і продавайте.
Визначаємо, де можуть бути затребувані готові здобні вироби. Я б запропонувала навчальні середні та вищі заклади. Скільки студентів в одному навчальному корпусі? Вважаємо: хай у ВУЗі 8 спеціальностей. Термін навчання 5 років. На одному потоці не менше 40 студентів. 8 х 5 х 40 = 1 600 чоловік. Це мінімум. На яку кількість чоловік Ви зможете приготувати? Припустимо спече 100 пиріжків, одній людині, потрібно в середньому 2 пиріжки, що б наїстися. Значить Ви зможете охопити приблизно 1 / 32 частина учнів. Реально? Так.
Скільки Ви на цьому грошей заробите. Вартість одного пиріжка мінімум 10 р. 100 х 10 = 1000. Віднімаємо витрати. На один пиріжок йде 80 гр. тесту, 80 гр. начинки. Вартість начинки, наприклад, картоплю. Кілограм 15 р. Вам треба 8 кг. 8 х 15 = 120р. Цибуля (1 кг.) І вершкове масло (0,5 кг.) Для заправки картоплі: 20 + 60р., Олія для смаження (1 літр) 60р. Тісто 8 кг. х 25 руб. = 200р. 120 + 20 + 60 + 60 + 200 = 460 р. 1000-260 = 540 р. Непогано?
Правило, при якому забезпечиш собі успіх у цій справі. Готувати треба так, як для себе. Все в чистоті, порядку і смачно. Не використовуйте прогірклі продукти. Буде якість - не буде відбою від бажаючих.
Коли продавати. Дізнайтеся розклад ВНЗ і приходьте на довгий перерву. У самому вузі торгувати не дозволять, а поруч з ганком ні хто не заборонить. З часом можете легалізувати свій бізнес.
Вивчіть конкурентів. Кіоски, що знаходяться поруч їх асортимент і ціни. Поспостерігайте, що користується великим попитом. Купуйте і спробуйте на смак і якість. Запевняю Вас, зарекомендувавши себе з хорошого боку, студенти будуть з нетерпінням чекати Вашої появи і друзів приведуть.
Як заробити гроші - Швидкий 2
Стати посередником. Ви ні коли не задавалися питанням, на чому заробляють гроші ріелтори? На посередництві. Є люди, яким потрібно щось знайти, але немає на це часу або фізичних сил. І є Ви, що бажає заробити гроші.
Виберіть будь-яку сферу, в якій добре орієнтуєтеся, наприклад, запчастини на авто. Створіть власну базу даних продавців запчастин: адреси, телефони, прайс-листи. Вивчіть їх, так що б легко і швидко орієнтуватися.
Далі даємо оголошення в газети приблизно такого змісту: допоможу знайти рідкісні деталі і телефон. Вартість послуги від 50 до 150 р за адресу.
Чекаємо дзвінків. Надійшло замовлення, обумовлюєте ціну і час пошуку. Знаходьте. Телефонуйте до магазину уточнюєте наявність, просите відкласти. Телефонуйте замовнику, призначили зустріч, говорите адресу і берете оплату. Все. Ви з грошима, замовник з товаром.
Думаєте не реально? Випадок з життя, мій брат купив іномарку, згоріла мікросхема, знайти сам не міг, в салоні, де обслуговувався, запропонували на замовлення через 2 місяці. Випадково зустрів таке оголошення, заплатив 100 р, через два дні полагодив авто і був на колесах.
Як заробити гроші - спосіб 3
Підходить для товариських і комунікабельних. Працювати краще в команді з 2-3 осіб. Послуга: привітання на дому. Всі знають, що в новорічні свята можна замовити на дім привітання Діда Мороза та Снігурки. Їх дні заробітку приблизно з 20 грудня і до 14 січня. Думаю в Україну, наприклад, термін може відраховуватися від 15 грудня, адже в деяких її районах прийнято дітей вітати на день Святого Миколая, а не в новорічну ніч.
Що для цього потрібно. Костюми. Можна зробити самим (окупляться з лишком), купити, взяти на прокат, в будинках культури, наприклад. Сценарій. Знайдіть цікавий веселий сценарій. Не полінуйтеся вивчити слова напам'ять. Їх повно в інтернеті і в книжкових магазинах. Запасіться набором рухливих, смішних ігор, треба 10-15. Вибирайте такі ігри, до яких потрібно мінімум реквізиту або такий реквізит, який є в кожному будинку, щоб не купувати. Хоча можна і купити, що б виділитися і бути не схожими на інших. Окрім ігор вивчите десяток новорічних відомих пісень, а так само 20 - 30 загадок в тему.
Чому 2-3 людини. Ну по-перше, тому що два персонажі, третім може бути водій. По-друге, удвох легше працювати з дітьми, та й з дорослими теж.
Даєте оголошення про послуги в газетах, розклеюють по місту, можна навіть просто розкидати по поштових скриньках. Всі, кому цікаво і по кишені, звернуть увагу. Вартість такої послуги від 500 р і вище. У залежності від кількості людей в населеному пункті. Краще робити рекламу в одному районі, що б не треба було витрачати багато часу на дорогу.
Складаєте план поїздок для привітання. Беріть не більше 1 замовлення на годину, що б провести роботу без поспіху, клієнти повинні залишитися задоволені. Заздалегідь обговорюйте з батьками про подарунки для дітей, мішку Діда мороза. Ви можете наповнити його самі, накинувши на послугу ще 100 р. Беріть хороші цукерки й шоколадки, нехай діти будуть раді. До того ж карамельки у мішку Дідуся за викликом будуть виглядати не солідно. Уточніть у батьків про наповнення, так як є діти, у яких алергія та інші заборони на деякі види солодощів.
Вважаємо, скільки це буде коштувати. При 1 замовленні на годину, Ви поздравите приблизно 8-9 сімей, якщо зможете більше, значить ще більше. Візьму більш реальну ціну в 1000 р. 9 х 1000 = 9000 карбованців. Віднімаємо витрати. Бензин, костюми (приблизно 200 р на день на кожен). Це приблизно буде 2000 р. 9000 - 2000 = 7000 р. 7000 / 3 = 2333 р на кожного.
Добре, але це сезон, а далі? А далі включаємо фантазію і вітаємо дітей з днем народження і іншими святами. Робимо костюми мультяшних героїв, таких які всіма улюблені і не дуже об'ємні (а то в двері не ввійдете :-)). І по описаній вище схемі готуєтеся до виходу в світ, даєте оголошення і чекаєте клієнтів. Думаю, у великому місті мінімум 2-3 замовлення на день вам буде забезпечено.
Це тільки три варіанти, а їх насправді може бути набагато більше. Фантазуйте. Придумуйте. Будьте креативні. І робота сама Вас знайде.